środa, 29 czerwca 2016

ProsperLabs: Ginseng i Green Coffe - Recenzja

Dziś...znów recenzja - miałam przyjemność testować kolejne produkty firmy ProsperLabs i muszę podzielić się wrażeniami :) Tym razem Ginseng i Green Coffe!
Firma jest specjalistą od suplementów z naturalnych składników i za to ją uwielbiam :)


KOREAN GINSENG - żeń szeń, który jest szczególnie polecany osobom narażonym na stres, przemęczonym oraz wszystkim aktywnym fizycznie. Nie jest żadną nowością, że żeń szeń poprawia wydolność organizmu i dobrze wpływa na witalność, a nawet ma działanie antyoksydacyjne.
Zdecydowanie jest to jeden z SUPERFOODS. Dodatkowo poprawia koncentrację i pamięć, wspomaga odporność fizyczną i psychiczną! Więc zalet nie ma końca.
Zdecydowanie polecam też osobom, które nie śpią dostatecznie dobrze i długo, czują przemęczenie
i mają stresującą pracę. U mnie był to świetny ''dodatek do życia'' przy okazji egzaminów na koniec semestru, które wyciągają z człowieka całą energię :)

GREEN COFFEE - kiedyś słyszałam, że wszystko co zielone, musi być zdrowe. Chyba trochę w tym prawdy :) Zielona kawa to ostatnio jeden z absolutnych hitów. Nie dziwię się!
Zdecydowanie pomaga w redukcji - wspomaga metabolizm, pobudza spalanie tkanki tłuszczowej, powstrzymuje wchłanianie cukrów, poprawia trawienie. Dla mnie idealny suplement :)
Poza tym niweluje działania wolnych rodników. To chyba moja kolejna perełka! :)
Zielonej kawy na pewno bym nie wypiła, dlatego forma tabletek jest supersuper wygodna :)
Obok PIPERYNY to mój drugi NAJNAJulubieńszy suplement! :)

OCHÓW i ACHÓW nie będę ukrywać :) Kto jest już na moim blogu trochę dłużej ten wie, jak bardzo kocham takie suplementy, które czerpią z natury! :)


Już  myślę o kolejnych suplementach tej firmy...jakie polecacie? :) 
 SNAPCHAT: fitujemy
 
e-mail: natalianalepa@o2.pl
 
Pozdrawiam, 
Natalia <3

1 komentarz:

  1. Osobiście jeszcze żadnych suplementów nie używam, ale mam zamiar! I coś czuję że mnie przekonałaś!:)
    Mój blog

    OdpowiedzUsuń