wtorek, 19 kwietnia 2016

Przekąski idealne od CHIAS

Dziś mam dla Was kompletną nowość. Bardzo często dostaję pytania o sposoby na przekąski, które zawsze możemy wziąć ze sobą, ale są zdrowe, nie wymagają przygotowania i w każdych warunkach możemy spożyć. Nie zawsze mamy możliwość wyciągnięcia pojemnika z jedzeniem, albo chcemy coś zjeść na szybko. Wtedy idealnym rozwiązaniem okazują się przekąski w płynie.
I tutaj muszę powiedzieć o produktach firmy CHIAS.


Co to jest?

To po prostu przekąski w płynnej formie, których głównym składnikiem są nasiona chia, jedno z najbardziej znanych super food (najzdrowszych produktów na świecie). Oprócz tego zawierają naturalne soki, różne w zależności od wybranego smaku, i wodę. Natomiast nie ma żadnych sztucznych dodatków, zbędnego cukru ani żadnej chemii.
To sprawia, że śmiało można powiedzieć, że SKŁAD JEST IDEALNY!:)

Nasiona Chia, czyli szałwia hiszpańska, to źródło bardzo ważnych kwasów tłuszczowych 
omega 3 i 6, białka roślinnego, potrzebnych minerałów, przeciwutleniaczy i witamin z grupy B.
Powinny się znajdować w diecie każdego (zdrowego) człowieka.


Jeden sok (200ml) to 130 kcal. Całość mieści się w małej, szklanej buteleczce, którą zmieścimy w każdej torebce czy plecaku i zawsze możemy mieć przy sobie na wypadek nagłego głodu :)

Dodatkowo to bardzo wysoka zawartość błonnika i bogactwo kwasów tłuszczowych
omega 3 i 6. Produkt jest też idealny dla osób na diecie bezglutenowej.

Ja testowałam 4 smaki:
-Rasberry Passion
-Apple Pineapple Mint
-Pomegranate Hibiscus
-Mango Passion

I muszę przyznać, że każdy był absolutnie rewelacyjny. Jednak mój ulubiony, perełka, to Rasberry Passion. Zaś moi bliscy rozsmakowali się najbardziej w Apple Pineapple Mint :)
Już planuję zabrać je ze sobą na wyjazd (tygodniowy) jako zdrowy i szybki sposób na mały posiłek w ciągu dnia.

Produkt jest świetną alternatywą dla wszelkich kalorycznych przekąsek i słodyczy w ciągu dnia, kiedy łapie nas ochota na słodkie. Wybierzmy wtedy zdrową opcję! :)

Zapraszam Was także na stronę producenta na fb - KLIK.


Znacie już takie przekąski? :) Co o nich myślicie? :)


Mój instagram: www.instagram.com/fitujemy 
Kontakt: e-mail: natalianalepa@o2.pl 
Pozdrawiam, 
Natalia <3 


4 komentarze:

  1. Widziałam je ostatnio w sklepie, zastanawiałam się czy po nie nie sięgnąć, ale stwierdziłam że zrobię podobny w domu ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Soki są faktycznie pyszne i naprawdę zdrowe :-) Jesteśmy dumni, że polacy stworzyli tak świetny, zdrowy, innowacyjny produkt, dlatego również chętnie go promujemy w Sklepie Zdrowia. :-) U nas w niesamowicie niskiej cenie, zapraszamy! http://goo.gl/Ulza4M I życzymy powodzenia w utrzymaniu zdrowej diety :-)

    OdpowiedzUsuń