środa, 7 października 2015

MOJE 5 PRZYKAZAŃ PŁASKIEGO BRZUCHA!

Brzuch - temat bardzo często poruszany, ale widać jest taka potrzeba! To u większości z nas partia bardzo oporna na wszelkie zmiany. Lubią się tam odkładać nasze wszelkie ''małe grzeszki'' i tłuszczyk.
Wygląd i stan naszego brzucha mogą też wskazywać na różne nietolerancje pokarmowe (często wzdęty brzuch) czy na to, że dane połączenia produktów nam po prostu nie służą. Dlatego warto obserwować wszelkie zmiany, jakie się pojawiają, i to nie tylko na brzuchu, ale na całym ciele.
I dziś zapraszam Was na wpis z moimi pięcioma przykazaniami płaskiego brzucha. Będzie to jakby przepis na płaski brzuch w skróconej do 5 punktów wersji :)1. TRENINGI KARDIO - same budowanie mięśni brzucha nie wystarcza, by były pięknie widoczne. Dlatego warto zadbać o treningi, które będą nam spalać tkankę tłuszczową zakrywającą abs - czyli właśnie wszelkie ćwiczenia o charakterze tlenowym.

2. ĆWICZĘ BRZUCH MAX. 3 RAZY W TYGODNIU - typowe ćwiczenia na brzuch, np. spięcia, unoszenie nóg w zwisie, allachy, wykonuję maxymalnie 3 razy w tygodniu. Zawsze po treningu siłowym i ewentualnie przed kardio, a samo męczenie brzucha nigdy nie zajmuje mi dłużej niż 10 minut.

3. UNIKAM WYSOKO PRZETWORZONYCH PRODUKTÓW - czyli na co dzień dieta ''czysta'', dobrana do moich celów sylwetkowych, ale cheat zawsze 1 raz w tygodniu. Dla mnie układ idealny :)

4. JEM DUŻO BŁONNIKA - ale też nie przesadzam z jego ilością, bo nadmiar jest tak samo przykry jak niedobór. Błonnik sprawia, że po posiłku długo jesteśmy syci.

5. PROSTA POSTAWA - jeśli się garbimy, brzuch nigdy nie będzie wyglądał tak dobrze, jak byśmy chcieli. Proste plecy, ściągnięte łopatki, otwarta klatka piersiowa - i od razu jakby -5kg! ;)


Mam nadzieję, że wpis Wam się przyda! :)Mój instagram: www.instagram.com/fitujemy 
 

Napisz do mnie! e-mail: natalianalepa@o2.pl


Pozdrawiam,
Natalia <36 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne cialo :* Pieknie wyrzezbiony brzuszek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę tam kosteczki na tym brzuszku! Szacunek :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się zwłaszcza z tym prostowaniem, poprawna sylwetka może zdziałać cuda :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Proste i skuteczne, u mnie niestety dieta musi być mega czysta przez dłuższy czas żeby brzuch zaczął wyglądać ludzko

  OdpowiedzUsuń